Геодезија, Катастар, Инженеринг

Posts by geomatika

До 15 декември се поднесуваат барања ...

zemja-dvor
На 15-ти овој месец истекува рокот за поднесување барања за приватизација на дворните места во државна сопственост. Од Министерството за финансии апелираат до граѓаните и фирмите во одделенијата на Агенцијата за катастар на недвижности да го проверат статусот на земјиштето кое го користат и доколку тоа е сопственост на Република Македонија, [...]

Добредојдовте на нашата web страна

Добредојдовте на нашата web страна
Нашата страна е во изработка. Во меѓувреме контактирајте не на +389 78 308 773 или нарачајте OnLine геодетски елаборат на овој линк http://georeport.mk/elektronsko-baranje-geodetski-elaborat www.geomatika.mk

Календар

April 2020
M T W T F S S
« Dec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930