Геодезија, Катастар, Инженеринг

Monthly archives for December, 2014

До 15 декември се поднесуваат барања ...

zemja-dvor
На 15-ти овој месец истекува рокот за поднесување барања за приватизација на дворните места во државна сопственост. Од Министерството за финансии апелираат до граѓаните и фирмите во одделенијата на Агенцијата за катастар на недвижности да го проверат статусот на земјиштето кое го користат и доколку тоа е сопственост на Република Македонија, [...]

Календар

December 2014
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031