Геодезија, Катастар, Инженеринг

Геоматика, за вашата гео проблематика

Професионални услуги во Геодезија, Катастар и инженерски задачи

Детално

Професионални услуги

Наша цел е задоволни клиенти, Ваше е само да не контактирате и да ни приложите документи

Детално

Контактирајте OnLine

На следниот линк поднесете OnLine барање за Геодетски Елаборат. Контакт телефон 078 308 773

Детално

До 15 декември се поднесуваат барања ...

zemja-dvor
На 15-ти овој месец истекува рокот за поднесување барања за приватизација на дворните места во државна сопственост. Од Министерството за финансии апелираат до граѓаните и фирмите во одделенијата на Агенцијата за катастар на недвижности да го проверат статусот на земјиштето кое го користат и доколку тоа е сопственост на Република Македонија, [...]

Добредојдовте на нашата web страна

Добредојдовте на нашата web страна
Нашата страна е во изработка. Во меѓувреме контактирајте не на +389 78 308 773 или нарачајте OnLine геодетски елаборат на овој линк http://georeport.mk/elektronsko-baranje-geodetski-elaborat www.geomatika.mk

Календар

June 2020
M T W T F S S
« Dec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930